VÝKUP OVČÍ VLNY

VÝKUP KRÁLIČÍCH KŮŽÍ

Get Adobe Flash player

Psí pochoutky

pp-xlicd

 Pamlsky pro Vaše čtyřnohé přátele objednáte v našem e-shopu zde

 

Zdravé psí pochoutky plné vitamínů a minerálů, které mají 100% přírodní původ.

 

Nabízíme zdravé, chutné a výživné dobroty pro vaše psí kamarády

pes4

Naše produkty jsou pro psy opravdu lákavé. Mají atraktivní chuť i aroma a jsou tedy ideální odměnou při výcviku i při hře. Oproti vepřovým či hovězím uším obsahují větší množství proteinů, méně tuku a jsou lépe stravitelné. Jedná se o přírodní produkty v celku, a nikoliv tedy směsi nejistého obsahu.

 

Sušené jehněčí a králičí uši jsou mnohem zdravější alternativou k průmyslově vyráběným psím pochutinám. Díky jejich intenzivnímu žvýkání se chrup zbavuje nečistot a zubního plaku. Dochází k posilování žvýkacích svalů a jedná se o dobrou prevenci proti zánětu dásní.

 

Vyjdeme vstříc vašim požadavkům. Produkty dodáváme v maloobchodních i velkoobchodních baleních, výhodných jak pro majitele jednoho domácího mazlíčka, tak i pro útulky či chovné stanice. Velký důraz klademe na zajištění absolutní zdravotní nezávadnosti. Naše výrobky procházejí odborným laboratorním dohledem, zahrnujícím mikrobiologické a chemické vyšetření.

Beze jména

Všechny výrobky, které nabízíme v našem e-shopu www.psipochoutky.cz, jsou zdraví prospěšné, přispívají k udržování zdravého stavu chrupu a jeho čištění, pomáhají psům k dobrému trávení.

      

Využijte slev na poštovném, nakupujte s množstevní slevou.

U objednávek nad 800 Kč poštovné ZDARMA!

 

 


 

Vyberte si v našem e-shopu z unikátní nabídky pamlsků:

 

KRÁLIČÍ UŠI

vzácná a dietní pochoutka pro psy menších plemen. Nízkotučný křupavý přírodní výrobek.

 

JEHNĚČÍ UŠI

...a mnoho dalších pamlsků pro Vaše domácí miláčky najdete v našem e-shopu.